Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > HLÁŠENÍ místního rozhlasu

HLÁŠENÍ místního rozhlasu


Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje informuje občany o spuštění  aplikace na svých internetových stránkách, která mimo telefonické oznámení umožňuje nahlásit občanům i firmám pálení klestí a odpadu prostřednictvím internetu. Hlášení o pálení je připraveno tím způsobem, že uživatel vyplní do formuláře příslušnou obec, datum a čas pálení, jméno zodpovědné osoby, název zodpovědné organizace, telefon, dále přesné místo a způsob zajištění. V další části upřesní místo podle mapy. Odesláním vyplněného formuláře je pálení zaevidováno na Krajském operačním a informačním středisku HZS Zlínského kraje. Evidence slouží pro ověření místa pálení pro případ, že ve stejném prostoru bude ohlášen požár. Je však nutné upozornit, že hasiči pálení nepovolují! Pro občany platí, že jim hlášení důrazně doporučujeme, pro firmy je to povinnost.  

paleni.hzszlk.eu

 Obecní úřad upozorňuje majitele psů, na řádné zajištění před útěkem a volným pobíháním po ulicích. Každý majitel psa je v plné míře zodpovědný za chování a případné způsobené škody. OÚ tímto vyzývá občany k ohleduplnému chování vůči ostatním.

MŠ Zdounky - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - sobota 4.6.Drůbežárna Prace - pátek 27.5.Základní umělecká škola - Společně se ZUŠlechtíme - pátek 27.5.Rokup Luhačovice - středa 25.5.Vinotéka Holánek - pátek 27.5.Dabona Hodonín - středa 25.5.Studénka drůbež - čtvrtek 26.5.Ztratil se pesZŠ Zdounky - Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků - úterý 14.6.Zapiš se do ZUŠ Zdounky - od pondělí 6.6. do středy 8.6.