Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > HLÁŠENÍ místního rozhlasu

HLÁŠENÍ místního rozhlasu


Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje informuje občany o spuštění  aplikace na svých internetových stránkách, která mimo telefonické oznámení umožňuje nahlásit občanům i firmám pálení klestí a odpadu prostřednictvím internetu. Hlášení o pálení je připraveno tím způsobem, že uživatel vyplní do formuláře příslušnou obec, datum a čas pálení, jméno zodpovědné osoby, název zodpovědné organizace, telefon, dále přesné místo a způsob zajištění. V další části upřesní místo podle mapy. Odesláním vyplněného formuláře je pálení zaevidováno na Krajském operačním a informačním středisku HZS Zlínského kraje. Evidence slouží pro ověření místa pálení pro případ, že ve stejném prostoru bude ohlášen požár. Je však nutné upozornit, že hasiči pálení nepovolují! Pro občany platí, že jim hlášení důrazně doporučujeme, pro firmy je to povinnost.  

paleni.hzszlk.eu

 Obecní úřad upozorňuje majitele psů, na řádné zajištění před útěkem a volným pobíháním po ulicích. Každý majitel psa je v plné míře zodpovědný za chování a případné způsobené škody. OÚ tímto vyzývá občany k ohleduplnému chování vůči ostatním.

Kamenictví GAMAR - příjem zakázek před nadcházejícím zdraženímSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - Charitní dům pokojného stáří, Cetechovice 71Kamenivo Suchomel s.r.o. Morkovice-Slížany - nabídka písků, drtí a kamenivaTermín splatnosti poplatku za odpad a psy - 30.4.Fotbal - rozlosování - muži, jaro 2022Příměstský tábor pro předškoláky a děti prvního stupně ZŠ - Veselá vědaProgram kastrace koček zahájenKOTLÍKOVÉ DOTACE - základní informaceKOTLÍKOVÉ DOTACE pro rok 2022Obědy ze školní jídelny ZŠ Zdounky

Školní jídelna při ZŠ Zdounky ráda přivítá nové strávníky z řad veřejnosti. Vaří obědy domácí kvality, z čerstvých surovin, podle starých a současných moderních receptur a potravin. Cena oběda je 65,- Kč při odběru přímo v jídelně nebo do jídlonosiče. Dále ŠJ Zdounky ve spolupráci s panem E. Hoškem zajišťuje rozvoz obědů přímo do domu. Cena oběda s rozvozem je 75,- Kč.